Menu

The Mitten

З метою  підвищення мотивації серед учнів до вивчення іноземної мови в школі проводиться тиждень іноземних мов. В рамках тижня іноземних мов відбуваються такі заходи: конкурс стіннівок « English-speaking  countries» (6-11 кл.), конкурс малюнків «In the world of fairy tale» ( 1-4 кл.), День драматизації казок (2-5 кл), брейн- ринг « English traditions» (9-11 кл.), конкурс на ерудицію (1-11 кл.).
Такі заходи підвищують інтерес учнів до уроків англійської мови, виховують повагу до традицій і культури країни, мову якої вивчають, формують соціокультурну компетенцію учнів. Беручи участь у заходах, школярі розвивають творчі здібності, вдосконалюють мовні, мовленнєві навички, виявляють акторську майстерність.

" РУКАВИЧКА"


 


Позакласний захід №1
Назва заходу: «The mitten»
Форма: театральна вистава
Мета: виховувати та підтримувати у школярів мотивацію до оволодіння іноземною мовою, розвинути в учнів навички слухання та говоріння,  розвинути в учнів інтерес до творчості .
Наочність: костюми, декорації, музичний супровід.
Контингент учасників: учні 2-5 класів
Тривалість: 30 хв.
Місце проведення: актова зала

Хід заходу
1. Етап підготовки
         підбір казки та дійових осіб;
         підготовка сценарію та роздача слів;
         розробка декорацій та костюмів;
         вибір глядачів - були відібрані учні 2-4 класів, рівень знань яких відповідає рівню складності казки та інтересам учнів.
2. Сценарій проведення заходу:

Teacher: Good morning, dear teachers, pupils and guests! You are welcome to see the fairy tale presented by the pupils of the third form. Let’s see what happened with them…
The ant: Hello, everybody! I am a very nice ant. I live in this forest. Now I’ll tell you a fine fairy-tale. Listen, please.
The grandfather went to the forest and lost his mitten. The mouse saw it and said.
The mouse: Here I’ll live!
The ant: And soon the frog jumps and asks.
The frog: Who lives in this mitten?
The mouse: I do. I am a Mouse, and who are you?
The frog: I am a Frog. May I live with you?
The mouse: Yes, you may! Come in, please!
The ant: And soon the hare runs and asks.
The hare: Who lives in this mitten?
The mouse: We live here! I am a Mouse.
The frog: I am a Frog. And who are you?
The hare: I am a Hare. May I live with you?
The mouse: Yes, you may. Let’s live together.
The ant: And soon the fox runs to the mitten and asks.
The fox: Who, who lives in this mitten?
The mouse: I am a Mouse.
The frog: I am a Frog.
The hare: I am a Hare. And who are you?
The fox: I am a Fox. May I live with you?
The hare: Yes, you may. Come in, please.
The ant: They started to live together. And soon the wolf goes and says.
The wolf: Who, who lives in this mitten?
The mouse: I am a Mouse.
The frog: I am a Frog.
The hare: I am a Hare.
The fox: I am a Fox. And who are you?
The wolf: I am a Wolf. May I live with you?
The fox: Yes, you may. Climb into our mitten!
The ant: Then the wild pig runs and asks.
The wild pig: Who, who lives in this mitten?
The mouse: I am a Mouse.
The frog: I am a Frog.
The hare: I am a Hare.
The fox: I am a Fox.
The wolf: I am a Wolf. And who are you?
The wild pig: I am a Wild Pig. May I live with you?
All together: Okey. Let’s go!
The ant: And soon a bear goes very slowly, sees the mitten and says.
The bear: Who, who lives in this mitten?
The mouse: I am a Mouse.
The frog: I am a Frog.
The hare: I am a Hare.
The fox: I am a Fox.
The wolf: I am a Wolf.
The wild pig: I am a Wild Pig. And who are you?
The bear: And I am a Bear. May I live with you?
The fox: We don’t have any place in the mitten! But okey, let’s live together.
The ant: Suddenly, the grandfather began to look for his mitten and the dog ran, saw it and said “Bark-Bark!” and all the animals were afraid of him and ran away. The grandfather took the mitten and went home, and all the animals stayed to live in the forest.

Teacher: Thank you, the ant, for such a nice tale. Thanks to all our guests and actors, for a nice mood that you give it to us today! Good bye!


Мета виховного заходу і ступінь її досягнення: головною метою проведення такого позакласного заходу є підвищення мотивації серед учнів до вивчення іноземної мови в школі, розвинути в учнів навички слухання та говоріння іноземною мовоюрозвинути в учнів інтерес до творчості, розвинути в учнів логічне мислення та пам'ять.
Мета заходу була досягнута, адже учні отримали естетичне задоволення, поглибили знання іноземної мови та спробували свої сили на сцені. Декілька учнів виявили бажання взяти участь у наступній виставі іноземною мовою.
Структура виховного заходу: Театральна вистава є заходом, спрямованим на розвиток інтересу серед школярів до вивчення іноземної мови.
Методична організація заходу: Захід відбувався без елементів змагання, з художнім виконанням та з перевтіленням дійових осіб у персонажів казки, що відбулася за допомогою яскравих декорацій та костюмів головних героїв.
Проведення заходу: Приміщення, де проводиться захід, оформлено таким чином, що сцена відтворює події казки за допомогою яскравих декорацій. Привнесення емоційного елементу у проведення заходу відбувається завдяки музичному супроводу та костюмів героїв. Учні-дійові особи відмінно підготувалися до виступу (вивчили свої репліки, підготували костюми). Спостерігалася позитивна реакція на діяльність учнів-дійових осіб зі сторони учнів, що не є дійовими особами заходу. Глядачі були зацікавленими у виступі, фотографувалися з героями казки. Зал був заповнений глядачами: відвідати виступ прийшли учні 2-4 класів, вчителі, діти, працівники школи.
Підсумковий період: Учитель відзначає учнів-учасників вистави подяками та дипломами за активну участь у житті школи у рамках тижня англійської мови у школі.